![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQzjf3K6AJx9E9-i6p6rY-GDk-DyPhZY91wOCPqwRsfndWU56QjznXVQTyutiAp0-cl4Uf-g9fSXklWSyREDqN5Y9NTeC0xwZINkRYXLRvuOZg_UljUcEiPeO44HiwjKBqfkyB_2Yno8I/s640/photo305-585x488.jpg)
Ο βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ Αργολίδας Γιάννης Γκιόλας τονίζει : «Το ανθρώπινο πρόσωπό της δείχνει η χώρα μας προς τους μετανάστες που πρόσφατα εγκαταστάθηκαν στο Ξενοδοχείο «Γαλαξίας» έξω από το Πορτοχέλι. Έντονο ενδιαφέρον για να έχουν αξιοπρεπή διαβίωση στο διάστημα που θα φιλοξενηθούν εκεί. Προτεραιότητα η εξασφάλιση των συνθηκών υγείας, κυρίως για τα μικρά παιδιά. Καμία πληροφόρηση για εγκατάσταση άλλων μεταναστών στην περιοχή Αργοναυπλίας.»
Περισσότερες λεπτομέρειες στο βίντεο που ακολουθεί:
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.