Φιλανθρωπικός αγώνας για την Ειρήνη Κουγιά με διάσημα αστέρια του Ελληνικού ποδοσφαίρου θα πραγματοποιηθεί στο ΔΑΚ Ναύπλιου μεταξλυ των ομάδων FC CELEBRITIES NAFPLIO VS
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΑΘΗΝΩΝ
Σάββατο 7-7-2018 και ώρα 18:00.
Στάδιο Ναυπλίου.
Θα παίξουν μαζί μας:
Σαραβάκος, Ρότσα, Βονορτας, Γκοκιτς, Γεωργάτος, Αποστολάκης, Πουρσανίδης, Μπέλλος, Ποζαπαλιδης, Κρητικός, Πατσιαβουρας και πολλοί άλλοι γνωστοί του επαγγελματικού ποδοσφαίρου.
Σας περιμένουμε για να χαμογελάσει το κορίτσι μας με την συμμετοχή σας.
Κλήρωση ενός ποδηλάτου στο γήπεδο.
Σας περιμένουμε όλους.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.