Φωτογραφίες από την χθεσινή έναρξη των Δρόμων Πολιτισμού Αργολίδας με τις "Χορωδίες από πόλη σε πόλη - Χορωδιογραφίες" στην Αρχαία Πόλη των Αλιέων στο Πόρτο Χέλι.
Το παρόν έδωσαν ο Εντεταλμένος σύμβουλος τη Περιφέρειας σε θέματα Πολιτισμού & Τουρισμού Αναστάσιος Τζανής και ο Δήμαρχος Ερμιονίδας Δημήτρης Σφυρής.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.