![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgdvp0DP7PVDqcr-1sTFhRbe5ZSfds57tTc9He9RFNA85uFeonHg5wkiBNkqIbgKd_31Lq1eo_2gtUDS8FB71yNs91IEfWhwe_T_VXxAFQ-0OmVqoK7Et29pQABmIFcje4-YDM8hqZOdag1/s640/PARADOSH_DHMARXOU_ANAGNOSTARA_KOSTOURO13.jpg) |
φωτο αρχειου |
Σε συνέντευξη του στην εκπομπή του Θύμιου Κάππου στο TVSUPER πριν από λίγο ο υποψήφιος Δήμαρχος Ναυπλιέων Παναγιώτης Αναγνωσταράς είπε πως δεν θα είχε πρόβλημα είτε σε προεκλογική είτε σε μετεκλογική συνεργασία με τον Δημήτρη Κωστούρο εαν πρόκειται για το καλό των δημοτών , συμφωνώντας σε ένα πρόγραμμα για έργα υποδομής. Όπως είπε χαρακτηριστικά δεν έχω πρόβλημα να γίνω δήμαρχος, αν συμφωνήσουμε στο πρόγραμμα είμαι ανοιχτός σε συνεργασίες.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.