![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhuOqe2ZtxI7Y93qvj7bNtjt0oPavtGuF96aARb74a8ZFG2YJt_IfYV8VmL8mRiXb93GfUf-fo0SdUdZGNAQsgSKgU-VlEDM9Hs-uMJIDUz6B-SvMiT5_qwto25pkRMyydLHNPq_-C9g7Pm/s640/tzavelas_vaggelis5.jpg)
Όπως όλοι γνωρίζουμε σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης κήρυξε ο Γενικός Γραμματέας Πολιτικής Προστασίας, μετά το καταστροφικό πέρασμα του μεσογειακού κυκλώνα «Ζορμπά», το Δήμο Άργους Μυκηνών.
Ως εκ τούτου ο δεύτερος νυχτερινός δρόμος δεν ενδείκνυται να πραγματοποηθεί.
Οι υπηρεσίες μας αλλά και ολόκληρος ο Δήμος άλλωστε, με όλες τις δυνάμεις μας, διανύουμε περίοδο έντονων προσπαθειών για καταγραφή και αποκατάσταση των ζημιών αλλά και διαχείρισης των αναγκών που προέκυψαν από τα καταστροφικά καιρικά φαινόμενα.
Β Α Γ Γ Ε Λ Η Σ Π. Τ Ζ Α Β Ε Λ Λ Α Σ
Π Ρ Ο Ε Δ Ρ Ο Σ Δ. Σ.
Ν. Π. Δ. Δ. Κ Ο Ι Ν Ω Ν Ι Κ Η Μ Ε Ρ Ι Μ Ν Α & Α Θ Λ Η Τ Ι Σ Μ Ο Σ
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.