«Ακρογιαλιές δειλινά» ένα αφιέρωμα σε νοσταλγικές μελωδίες είναι η Συναυλία που διοργανώνει η ΚΕΔΑΜ στο πλαίσιο των εκδηλώσεων του «Φεστιβάλ Άργους Μυκηνών 2018», το Σάββατο 11 Αυγούστου στην παραλία Κιβερίου στις 10 το βράδυ.
Η Αναστασία Δημητρίου – Νίνου θα τραγουδήσει γνωστά αγαπημένα τραγούδια.
Μαζί της είναι: στην κιθάρα και το τραγούδι ο Κώστας Φαλιέρος, στα κρουστά ο Χρήστος Κουτρουφίνης, στο μπουζούκι και το τραγούδι ο Βασίλης Πετρόπουλος, στα πλήκτρα ο Θέμης Ράπτης.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.