"Έφυγε" από την ζωή ο Βαγγέλης Σουλιές
Έφυγε από τη ζωή το Σάββατο 11 Αυγούστου 2018 στα 66 χρόνια του ο Βαγγέλης Σουλιές. Ο Βαγγέλης Σουλιές ήταν πολύ αγαπητός στην κοινωνία του Ναυπλίου. Πολέμησε στην Κύπρο το 1974 κατά την εισβολή των Τούρκων. Ο Σύλλογος Παλαμήδης τον τίμησε για αυτή του την προσφορά στην πατρίδα. Η εξόδιος ακολουθία θα τελεστεί την Δευτέρα στις 17.00 στον Ιερό Ναό Γενέσιο της Θεοτόκου (Παναγίας) , στην παλαιά πόλης του Ναυπλίου. Καλό παράδεισο
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.