Η Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας και ο Αντιπεριφερειάρχης Τάσσος Χειβιδόπουλος ανακοινώνουν ότι με απόφαση της οργανωτικής επιτροπής αναβάλλονται όλες οι προγραμματισμένες εκδηλώσεις των Δρόμων Πολιτισμού Αργολίδας 2018 μέχρι και τη Κυριακή 29 Ιουλίου.
Η αναβολή των εκδηλώσεων γίνεται ως ελάχιστη συμμετοχή μας στο Εθνικό Πένθος της τραγικής απώλειας δεκάδων συνανθρώπων μας από τις φονικές πυρκαγιές στην Αττική.
Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.