Το Εθελοντικό Πυροσβεστικό Κλιμάκιο Πόρου είναι σε λειτουργία από τις αρχές Μαΐου. Παρότι έχει εκδηλωθεί ενδιαφέρον (2 μήνες+) από Συναδέλφους με μόνιμη κατοικία στο νησί για την επάνδρωση των προβλεπόμενων θέσεων και με θετική εισήγηση του Δ/τη της Π.Υ. που υπάγεται και του Περιφερειάρχη...
Για άγνωστους προς εμάς λόγους δεν έχει πραγματοποιηθει..
Ελπίζουμε ότι αυτό θα γίνει άμεσα ειδικά τώρα που βρισκόμαστε στην μέση ( στο πιο δύσκολο κομμάτι λόγω των μελτεμιών του Αυγούστου) της αντιπυρικής περιόδου...
Η ανάρτηση στο facebook:
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.