Τα μέλη του Συλλόγου Χειμερινών Κολυμβητών Ναυπλίου “Η Αρβανιτιά” έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη πίτα τους, στην παραλία της Αρβανιτιάς στο Ναύπλιο, σήμερα Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2018.
Ο σύλλογος ιδρύθηκε το 1995 είναι ενεργός εδώ και δεκαεπτά χρόνια και έχει εγγεγραμμένα μέλη 150 άτομα.
Μετά το κόψιμο της πίτας ο πρόεδρος Δημήτρης Σκούρας με όλα τα μέλη έκαναν μία βουτιά στα παγωμένα νερά της Αρβανιτιάς.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.