"Η αριστεία δεν είναι ρετσινιά..." με αυτή τη φράση στην ομιλία του ο Δημαρχος Άργους Μυκηνών Δημήτρης Καμπόσος άνοιξε την εκδήλωση απονομής επαίνων στους διακριθέντες μαθητές (Δημοτικού, Γυμνασίου, Λυκείου) των σχολικών μονάδων του Δήμου.
Η εκδήλωση έγινε το Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018 στην αίθουσα τέχνης και πολιτισμού Μεγας Αλέξανδρος με πάρα πολύ κόσμο.
Βραβεύσεις μαθητών έκαναν οι βουλευτές Αργολίδος Γ.Γκιόλας ,Γ. Ανδριανός και Γ. Μανιάτης , ο Δήμαρχος Άργους Μυκηνών Δ.Καμπόσος , ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Κωνσταντίνος Μπέγγος, οι Πρόεδροι των Σχολικών Επιτροπών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ντέπη Δαμασκηνού και Παναγιώτης Σκούφης, ο Πρόεδρος της ΚΕΔΑΜ Πέτρος Διολίτσης, αντιδήμαρχοι, δημοτικοί σύμβουλοι και άλλοι.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.