Για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής μπάσκετ, ο Οίακας Ναυπλίου υποδέχεται τον Κεραυνό Αιγίου.
Ο αγώνας θα γίνει την Κυριακή, στο κλειστό του Ναυπλίου, στις 5 μ.μ.
Ο Οίακας είναι δεύτερος στο βαθμολογικό πίνακα του ομίλου του και η στήριξη του από τους φιλάθλους κρίνεται απαραίτητη σε αυτή την κομβικής σημασίας στιγμή του πρωταθλήματος.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.