Τις συμβάσεις δύο σημαντικών έργων της Αρκαδίας υπέγραψε την Πέμπτη 4 Ιανουαρίου 2018 ο Περιφερειάρχης Πελοποννήσου κ. Πέτρος Τατούλης.
Πρόκειται για την προγραμματική σύμβαση με το Δήμο Νότιας Κυνουρίας για το έργο της ύδρευσης της Βασκίνας – Αη Γιάννη – Παλαιόχωρας και τη σύμβαση του έργο της αποκατάστασης της βατότητας της επαρχιακής οδού Καστρί – Άγιος Πέτρος – Ι.Μ. Μαλεβής – Άγιος Ιωάννης.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.