Η Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας αποφάσισε να αναθέσει στην Ε.Π.Σ.Αργολίδας την οργάνωση δύο διεθνών φιλικών αγώνων στις 06/02/2018 και 08/02/2018 μεταξύ των Εθνικών Ομάδων Παίδων U-17 ΕΛΛΑΔΑΣ-ΣΛΟΒΕΝΙΑΣ που θα διεξαχθούν στο ΔΑΚ Άργους.
Για περισσότερες λεπτομέρειες, θα επανέλθουμε.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.