Η Διδώ Αντωνοπούλου, επί πολλά έτη ενεργό μέλος της ΝΟ.Δ.Ε. Αργολίδας και ένα από τα δραστηριότερα στελέχη της Τοπικής Οργάνωσης Ναυπλίου, δεν είναι πλέον κοντά μας.
Η ΝΟ.Δ.Ε. Αργολίδας, εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στους οικείους της.
Η εξόδιος ακολουθία θα τελεστεί σήμερα, Τρίτη, 09/01/2018 στον Ιερό Ναό Αγίας Τριάδας, στο Ναύπλιο.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟ.Δ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.