Από το Δ.Σ του Φείδωνα Άργους γίνεται γνωστό ότι, για το γυναικείο ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα της Α' εθνικής κατηγορίας, η ομάδα του Φείδωνα θα αντιμετωπίσει τις Ελπίδες Καρδίτσας το ερχόμενο Σάββατο, στις 3.15 στο γήπεδο Λέρνας, στο Κυβέρι.
Η διοίκηση του Φείδωνα καλεί τον φίλαθλο κόσμο της περιοχής να παραβρεθεί στον αγώνα και να στηρίξει την προσπάθεια των κοριτσιών της ομάδας που εκπροσωπεί φέτος την Αργολίδα στη μεγάλη κατηγορία.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.