Η εκδήλωση για την Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΝΟ.Δ.Ε. Αργολίδας, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 20:00, στην αίθουσα του καφέ-εστιατορίου του Πολυχώρου «ΦΟΥΓΑΡΟ», στο Ναύπλιο.
Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο Βουλευτής Νομού Ηρακλείου και Γραμματέας Πολιτικής Επιτροπής, κύριος Λευτέρης Αυγενάκης.
Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο Βουλευτής Νομού Ηρακλείου και Γραμματέας Πολιτικής Επιτροπής, κύριος Λευτέρης Αυγενάκης.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.