Ο Γρήγορης Καϊάφας στον Παναργειακό
O Παναργειακός Α.Π.Ο. ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον Γρήγορη Καϊάφα. Είναι γεννημένος 16/08/1998 αγωνίζεται στην θέση του μέσου. Προηγούμενος σταθμός της καριέρας του ήταν η ομάδα του Ατρόμητου Παναριτίου . Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και του ευχόμαστε υγειά και επιτυχίες !!!
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.