Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε στις 5:00 ξημερώματα στον Περιφερειακό Ναυπάκτου.
Σύμφωνα με το Nafpaktianews, αγροτικό αυτοκίνητο 4X4 με πορεία προς Αντίρριο προσέκρουσε στις προστατευτικές μπάρες.
Όπως βλέπετε στις εικόνες, η μπάρα πέρασε μέσα από το αυτοκίνητο και έφτασε έως την καρότσα του αγροτικού από την πλευρά του οδηγού και ως εκ θαύματος ο οδηγός του οχήματος τραυματίστηκε μόνο στο χέρι.
Στο σημείο έσπευσαν άνδρες της τροχαίας Ναυπάκτου και της Π.Υ. Ναυπάκτου προκειμένου να απεγκλωβίσουν τον οδηγό, ο οποίος μεταφέρθηκε στο Πανεπιστημιακό νοσοκομείο στο Ρίο.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_t1FrgN1Bkc5rDWrmCJqiOy3ACvaz4ha9Q4XNGrmeKUkHsn41VG-OMDnr4Iwe-TfZerU1j1mJ411zzUhN6pCDe4R81ld56bKq4BdgKs0WI=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vZRmbkjXEcylG3G4MGfDB_sJ_3CzUJsCfQrdRvnBIYbBYw82yT-Ljv-x5w5hg7sCm95fZa8DniUZlW8F2p3O182cg1oT_JEybASQqVG3o=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_sZYqMyen8hf9hLShETC_flfia6PSGVTGlqEI4bAFhyZfv-2caMlH42fQzeC-DxQzdz6X0B6A_lTga7-P2vGzwFCI8_ntOHAqbGd__uabA=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uDeJcLEPc9lpaiVt_0ze8WvjeJVcByo5yj6q1JY4s3SDVvMsO51Azq8QoySbn2m-Wya3PwcJNM4ZAOrLqG3p6J50O4cVIJYZCPpxn_V8E=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_ufLrf_9FnfzN-Vg5RpWeLgcGSDCZSxRJckrZr_F3E5iRIaxwh0gwfiF41swIVohIwMK6qEVS5EMWX0e_dyW5RZXRvzgUOLkSp4kWbkt24=s0-d)
Σύμφωνα με το Nafpaktianews, αγροτικό αυτοκίνητο 4X4 με πορεία προς Αντίρριο προσέκρουσε στις προστατευτικές μπάρες.
Όπως βλέπετε στις εικόνες, η μπάρα πέρασε μέσα από το αυτοκίνητο και έφτασε έως την καρότσα του αγροτικού από την πλευρά του οδηγού και ως εκ θαύματος ο οδηγός του οχήματος τραυματίστηκε μόνο στο χέρι.
Στο σημείο έσπευσαν άνδρες της τροχαίας Ναυπάκτου και της Π.Υ. Ναυπάκτου προκειμένου να απεγκλωβίσουν τον οδηγό, ο οποίος μεταφέρθηκε στο Πανεπιστημιακό νοσοκομείο στο Ρίο.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.