Το Συνδικάτο Γάλακτος Τροφίμων και Ποτών Αργολίδας συμμετείχε στην 24ωρη απεργία που κήρυξε η Πανελλήνια Ομοσπονδία, την Παρασκευή 12 Ιανουαρίου 2018 με συγκέντρωση διαμαρτυρίας και πορεία στο Άργος, ενάντια στο πολυνομοσχέδιο που φέρνει στη Βουλή η κυβέρνηση για να κλείσει η 3η αξιολόγηση.
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.