Ο Παναργειακός φιλοξενεί την Ένωση Ερμιονίδας τη Κυριακή στις 15:00
Προσκαλούμε όλους τους Φίλαθλους του Αργολικού Ποδοσφαίρου να στηρίξουν την Ομάδα μας που τόσο πολύ το έχει ανάγκη στη προσπάθεια για άνοδο στη Β΄Εθνική.
Όλοι δίπλα στην ομάδα της Καρδιάς μας !!!
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.