Αγαπητοί συνάδελφοι και φίλοι του Εμπορικού Συλλόγου Ναυπλίου θέλουμε να σας θυμίσουμε πως η ώρα για την κοπή της πίτας μας πλησιάζει!!! έχουν μείνει μόνο λίγες προσκλήσεις…και μπορείτε να τις παραλάβετε μέχρι την Παρασκευή το μεσημέρι.
Η τιμή της πρόσκλησης είναι 12€ και η παιδική 10€. (μέρος της τιμής της πρόσκλησης επιδοτείται απο τον Σύλλογο)
Για προσκλήσεις επικοινωνήστε με το τηλ.: 6977 605 566
Ταβέρνα “ΚΙΟΥΠΙΑ” στα Πυργιώτικα το Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 19.30.
Σας περιμένουμε.”
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.