Για την ασφάλεια των πεζών και των διερχόμενων οχημάτων, ενημερώνουμε ότι οι φωτεινοί σηματοδότες στον κόμβο των οδών Καλαμών – ΟΗΕ (1ο Λύκειο ) δεν θα λειτουργούν για χρονικό διάστημα περίπου 10 ημερών.
Οι σηματοδότες στον παραπάνω κόμβο (Καλαμών – ΟΗΕ 1ο Λύκειο ) έχουν υποστεί σοβαρή βλάβη στη μονάδα ελέγχου του προγράμματος λειτουργίας τους με αποτέλεσμα η αποκατάσταση να μην είναι εφικτό να γίνει σε λιγότερο από 10 μέρες σε εξειδικευμένο εργοστάσιο εκτός Τρίπολης.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.