Α.Λ.Μ.Α. 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Κυριακή 14/1/2018 εκδρομή στην Αρκαδία με 4Χ4.
Ανακοίνωση:
Κατά την εκδρομή της Κυριακής 14/1 η διαδρομή (στο μεγαλύτερο μέρος της) θα είναι βατή με αρκετή λάσπη. Για αυτούς που απαιτούν δυσκολίες θα υπάρχουν και ανάλογα τεχνικά περάσματα καθώς και σημεία παιχνιδιού.
Ώρα αναχώρησης την Κυριακή 9:00 πμ από το γραφείο της λέσχης και κατά τις 10:00 πμ στο 23 χιλ της παλαιάς εθνικής οδού Τρίπολης – Σπάρτης στην διασταύρωση για Κερασιά.
Ο τελικός προορισμός μας θα είναι στο εκκλησάκι του Αγ. Χριστόφορου όπου προβλέπετε Πικνίκ και μπάρμπεκιου, ελάτε ανάλογα προετοιμασμένοι.
Πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής στο 6934087029 Χ.Π.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.