Φιλικός φιλανθρωπικός αγώνας εις μνήμην του ποδοσφαιριστή Γεωργίου Γιαννόπουλου στο ΔΑΚ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 12/29/2017 02:03:00 μ.μ. Αναστασία Χαβιαρά 0 Αύριο Σάββατο, 30/12/2017, και ώρα 15:00 στο ΔΑΚ ΚΙΒΕΡΙΟΥ, θα διεξαχθεί φιλικός φιλανθρωπικός αγώνας μεταξύ ΕΡΜΗ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ εις μνήμην του αδικοχαμένου ποδοσφαιριστή ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ. Τα έσοδα του αγώνα θα διατεθούν για φιλανθρωπικούς σκοπούς.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.