Ευχές από την Αργολική Αρχειακή Βιβλιοθήκη Ιστορίας & Πολιτισμού 12/30/2017 01:13:00 μ.μ. Αναστασία Χαβιαρά 0 Αργολική Αρχειακή Βιβλιοθήκη Ιστορίας & Πολιτισμού Ας είναι η χρονιά που έρχεται χρονιά πραγμάτωσης των ονείρων και των προσδοκιών σας ! Χρόνια Πολλά - Καλή Χρονιά ! Από το Δ.Σ. της Αργολικής Αρχειακής Βιβλιοθήκης
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ' αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.